Zoznam registrovaných pretekárov

 

 Meno a Priezvisko Kategórie Športový klub
Ádám Rádi
  • Deti od 12 do 13 rokov
Ádám Rádi
  • Hobby muži
Adam Súdor
  • Deti od 9 do 11 rokov
Adela Bosáková
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Adrian Ivan Bartelt
  • Deti od 9 do 11 rokov
Inline Borievka
alex mečír
  • Deti do 8 rokov
Alexander Miklossi
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Skating Club Košice
Andras Berczelly
  • Hobby muži
UES Eisenstadt
Andrej Rešetár
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Angela Toth
  • Deti do 8 rokov
UES Eisenstadt
Anna Berczelly
  • Deti od 9 do 11 rokov
UES Eisenstadt
Balázs Rádi
  • Deti od 9 do 11 rokov
Balázs Rádi
  • Hobby muži
Boldizsar Toth
  • Deti do 8 rokov
UES Eisenstadt
Boris Hudík
  • Deti od 9 do 11 rokov
Botond Boksay
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
BudaSkate SE (BSSE)
Christian Habesohn
  • Speed Masters 70 (od 60 do 69 rokov)
Skatefactory
Csanád Pap
  • Deti od 9 do 11 rokov
Csanád Pap
  • Hobby muži
Dalibor Novotný
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
LUIGINO.cz
Dalma Berczelly
  • Deti od 9 do 11 rokov
UES Eisenstadt
Damien Berecz
  • Deti od 9 do 11 rokov
Luigino sk
Daniel Maras
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Trenčín inline
Dorián Barsi
  • Deti od 9 do 11 rokov
Dorián Barsi
  • Hobby muži
Eliška Rešetárová
  • Deti do 8 rokov
Emma Štofirová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Erik Maurer
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
CSC Košice
Erika Broklová
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
Rk Skuteč
Erno Heidt
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
TDKE
Eugen Dubec
  • Speed Masters 70 (od 60 do 69 rokov)
Eva Černá
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
KSB Hodonín
Filip Lovásik
  • Deti od 9 do 11 rokov
Filip Lovásik
  • Deti od 9 do 11 rokov
Gábor Molnár
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
TDKE
Gabriela Cifraničová
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Skating Club Košice
Giovanni Gueli
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Hana Vrbišťanová
  • Deti od 9 do 11 rokov
LUIGINO sk
Henrich Nemec
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Ludanice
Isabella Matz
  • Deti od 9 do 11 rokov
UES Eisenstadt
Ivan Golej
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Jakub Engler
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Jakub Jelínek
  • Deti od 12 do 13 rokov
LUIGINO.cz
Jan Jelínek
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
LUIGINO.cz
Jan Jelínek
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
LUIGINO.cz
Jan Krejčíř
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
LUIGINO.cz
Jana Benediková
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Jiří Gajdoš
  • Deti do 8 rokov
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Júlia Sýkorová
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Kamil Makeľ
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Skating Club Košice
Karin Matyas
  • Hobby ženy
Skatefactory
Katarína Štefaňáková
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
Katharina Mezgolits
  • Deti od 12 do 13 rokov
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
UES Eisenstadt
Kristián Tomčo
  • Deti od 12 do 13 rokov
CSC Košice
Lara Öferlbauer
  • Deti od 9 do 11 rokov
UES Eisenstadt
Laura Martonová
  • Deti od 9 do 13 rokov
Lea Čepkeová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Lea Kmeťková
  • Deti od 9 do 11 rokov
Liliana Komloš
  • Deti do 8 rokov
CSC Košice
Ľubomír Kuchár
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Ľubomír Šefranko
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Inline Borievka
Lucia Vrbišťanová
  • Deti do 8 rokov
LUIGINO sk
Lucie Maluchová
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
Lukáš Benedik
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
Lukáš Piperek
Lukáš Piperek
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Inline Borievka
Lukáš Vírostko
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
Lumír RAJSKÝ
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
IN-LINE VESELÍ
Mária Starovská
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Inline Club Žilina
Marián Miškovič
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Marián Vrábel
  • Hobby muži
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
martin marsín
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
TEMPISH Heartbeat inline
Martin Štrba
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Matej Filip
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
CSC Košice
Maximilián Šefan
  • Deti do 8 rokov
Michal Brokl
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
Rk Skuteč
Michal Hrinko
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
CSC Košice
Michal Krass
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Michal Kusyn
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Luigino.cz
Michal Urbanovič
  • Speed Masters 70 (od 60 do 69 rokov)
Michal Urbanovič
  • Speed Masters 70 (od 60 do 69 rokov)
BK Pyxida čierne Kľačany
Milan Bielik
  • Speed Masters 80 (od 70 do 100 rokov)
Miloš Žabka
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Minka Barsi
  • Deti do 8 rokov
Mira Öferlbauer
  • Deti do 8 rokov
UES Eisenstadt
Miroslav Benedik
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Miroslav Vaculčiak
  • Speed Masters 80 (od 70 do 100 rokov)
Inline Borievka
Mórotz Zsuzsanna
  • Deti od 9 do 11 rokov
TDKE Tatabánya
Mórotz Zsuzsanna
  • Hobby ženy
TDKE Tatabánya
Nela Kusýnová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Luigino.cz
Nikolka Oláhová
  • Deti do 8 rokov
Norbert Godony
  • Deti od 12 do 13 rokov
Norbert Godony
  • Hobby muži
Olívia Lacková
  • Deti od 9 do 11 rokov
Pavol Dzurák
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Inline Borievka
Pavol Petro
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Skating Club Košice
Peter Reinprecht
  • Speed Juniori/Juniorky (od 15 do 18 rokov)
UES Eisenstadt
Petra Barciova
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
Petra Matušková
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
LUIGINO.cz
Petro
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
SC Košice
Réka Molnár
  • Deti od 9 do 11 rokov
TDKE
Réka Molnár
  • Hobby ženy
TDKE
Renáta Karabová
  • Speed Masters 40 (od 30 do 39 rokov)
RKIC Košice
Richard Rybka
  • Deti od 9 do 11 rokov
CSC Košice
Roman Šico
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Luigino.cz
Sebastián Jarima
  • Deti od 9 do 11 rokov
CSC Košice
Silvester Németh
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Silvia Bereczova
  • Hobby ženy
Simona Režová
  • Hobby ženy
Hlohovec
Sofia Cabadajová
  • Deti do 8 rokov
Hlohovec
Sofia Cabadajová
  • Deti do 8 rokov
Hlohovec
Sofia Hamarová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Luigino sk
Stanislava Miškovičová
  • Hobby ženy
Luigino.sk
Stanislava Mlynáriková
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
Inline Borievka
Štěpánka Forejtková
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Tamara Onušková
  • Deti do 8 rokov
Teo Kútny
  • Deti do 8 rokov
Tibor Prunyi
  • Deti do 8 rokov
CSC Košice
Timea Eva Súdorová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Vanda Leciánová
  • Speed Masters 50 (od 40 do 49 rokov)
LUIGINO.sk
Veronika Kozáková
  • Deti od 9 do 11 rokov
CSC Košice
Veronika Machová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Viktor Vrábel
  • Deti od 9 do 11 rokov
CSC Košice
Vivien Kútna
  • Deti od 9 do 11 rokov
Vladimír Štáner
Zäzilia Mayr
  • Speed Masters 70 (od 60 do 69 rokov)
OISC Wien
Zdeněk Sauer
  • Speed Masters 60 (od 50 do 59 rokov)
Tempish Inline Team CZ
Zina Lulkovičová
  • Deti od 9 do 11 rokov
Zoja Onušková
  • Deti od 9 do 11 rokov
Zsombor Domnanics
  • Deti od 9 do 11 rokov
UES Eisenstadt
Zsuzsanna Tímár
  • Open hlavný pretek na 16 okruhov neobmedzene
Zsuzsi Mórok
  • Deti od 9 do 11 rokov
Zsuzsi Mórok
  • Hobby ženy
 Meno a Priezvisko Kategórie Športový klub
beeLOL
Luigino-atomskates
Slovenský rýchlokorčuliarsky zväz
Profi Speed
Ferado
Šaľa
Geo Advice
Coop Jednota